W piątek, 9 lipca 2021 roku o 21:30 przy budynku Szkoły Podstawowej w Sitnicy wyświetlony został drugi seans filmowy w ramach Plenerowego Kina Letniego, organizowanego przez Bieckie Centrum Kultury. Co tydzień w czasie wakacji proponujemy sympatykom „kina pod chmurką” z terenu Gminy Biecz i nie tylko ciekawe i oczywiście bezpłatne produkcje. Tym razem sporym zainteresowaniem cieszył się „Daddy Cool” z 2017 roku – francuska komedia pełna zabawnych pomyłek.

Pogoda znów dopisała, a widzowie chętnie korzystali z możliwości uczestnictwa w plenerowym kinie letnim. Do dyspozycji przygotowane były leżaki, można było zakupić również na miejscu m.in. popcorn i napoje. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie panu Bogusławowi Moroniowi – dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Sitnicy i gospodarzowi tego przedsięwzięcia.

W najbliższy piątek objazdowe kino letnie zatrzyma się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzeszynie, gdzie odbędzie się seans filmu „Babyteeth” z 2019 roku. Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w Mosesie – chłopaku z problemami. To zmienia zarówno ją, jak i jej rodzinę. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim dookoła jak żyć, kiedy nie ma się nic do stracenia. Serdecznie zapraszamy!

Skip to content