W piątek, 2 lipca 2021 roku o godzinie 21:30 Bieckie Centrum Kultury zainaugurowało coroczny cykl plenerowego kina letniego, odbywający się na terenie Gminy Biecz. Tradycyjnie w wakacje oferujemy widzom bezpłatne seanse ciekawych produkcji w różnych miejscach.

Pierwszym wyświetlonym filmem w parku w Bieczu była komedia „Pojedynek na głosy” z 2019 roku, opowiadająca o amatorskim kobiecym zespole, który wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Pogoda tego dnia dopisała, a chętnych do obejrzenia pierwszej filmowej propozycji było naprawdę wielu. Cieszy więc zainteresowanie tematem wśród bieczan i gości, a to dopiero początek relaksu z plenerowym kinem letnim.

Cykl odbywać się będzie w lipcu i sierpniu w każdy piątek o tej samej porze, czyli o 21:30. Już teraz zapraszamy 9 lipca na film „Daddy cool” do Sitnicy (przy szkole). Zaprezentujemy francuską komedię pełną zabawnych pomyłek. Maluchy przewracają beztroskie życie głównego bohatera do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu…

16 lipca spotkamy się natomiast w Strzeszynie, gdzie wyświetlimy film „Babyteeth”. O kolejnych produkcjach i miejscach ich emisji będziemy informować na bieżąco.

Skip to content