Szanowni Państwo!

Małopolska to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Miejsce, które wyróżnia bogata kultura, a także otwartość, gościnność i niesamowita energia. To, między innymi, dzięki nim doceniany jest wielki potencjał naszego regionu. Wierzymy, że spójne i kreatywne działania promocyjne są dziś kluczem do budowania w świadomości mieszkańców regionu, turystów, jak i naszych partnerów przekonania, że Małopolska oferuje zawsze to, co ma najcenniejszego.

Kromer Festival Biecz to niezwykłe wydarzenie kulturalne, które przenosi jego uczestników w inny wymiar, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas prezentacji we wspaniałych świątyniach gminy Biecz muzyki wielu epok – od średniowiecza po klasycyzm. Cieszę się, że ponownie Kromer Festival Biecz jest częścią projektu pod nazwą „Wizytówki Małopolski” – mającego na celu wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej wśród mieszkańców oraz budowanie silnej marki Małopolska poprzez wizerunkową obecność Województwa, jako partnera największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń.

Serdecznie zapraszam do Małopolski i do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu. Jednocześnie zachęcam Państwa do aktywnego spędzania czasu w naszym regionie – poznawania jego tradycji i kultury oraz korzystania z licznych atrakcji turystycznych.

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego

 

Skip to content