W piątek, 16 lipca 2021 roku o 21:30 przy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie wyświetlony został kolejny, już trzeci seans filmowy w ramach plenerowego kina letniego, organizowanego przez Bieckie Centrum Kultury. W czasie wakacji proponujemy sympatykom „kina pod chmurką” z terenu Gminy Biecz i nie tylko ciekawe i oczywiście bezpłatne produkcje. Tym razem widzowie obejrzeli film „Babyteeth” z 2019 roku – australijsko-amerykański dramat, którego fabuła opowiada o trudnej miłości chorej nastolatki do sporo starszego chłopaka z problemami.   

Kinomani znów nie mogli narzekać na pogodę, gdyż był to idealny wieczór do obejrzenia seansu na świeżym powietrzu. Do ich dyspozycji przygotowane były leżaki, a do kupienia chipsy, chrupki i napoje.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie Pani Jadwidze Szary – dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie.

Kolejne spotkanie z plenerowym kinem letnim w sierpniu. Przerwa spowodowana jest m.in. organizacją Kromer Festival Biecz. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Skip to content