W obliczu rosyjskiej agresji kierujemy do naszych ukraińskich przyjaciół wyrazy wsparcia i pełnej solidarności. Apelujemy o gotowość do niesienia pomocy Ukrainie i jej obywatelom, o aktywny protest nie tylko poprzez wypowiadane myśli, ale i pomoc finansową, rzeczową oraz organizację opieki nad poszkodowanymi i uciekinierami.

Musimy pokazać Braciom Ukraińcom, że nie są sami. W związku z tym  Bieckie Centrum Kultury zaprasza 5 marca 2022 o godz. 18:00 do kina FARYS w Bieczu na KONCERT SOLIDARNOŚCI Z UKRAINĄ w wykonaniu Miron Nalepa Band. Podczas koncertu Parafialny Zespół Caritas przy Parafii Św. Anny w Bieczu przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Ukrainy. Pieniądze zostaną przekazane na konto Caritas – Pomoc Ukrainie.

Miron Nalepa to jeden z ostatnich z rodziny Nalepów, który tworzy i gra muzykę wierną ideałom polskiego bluesa wykonywaną przez Breakout i Tadeusza Nalepę.

Idąc śladami ojca polskiego bluesa, Miron Nalepa daje słuchaczom szansę na poczucie ducha najlepszych lat dla polskiej muzyki rockowej i bluesowej.

Data koncertu: 05.03.2022 (sobota)

Godzina: 18:00

Miejsce: Kino FARYS w Bieczu

WSTĘP WOLNY

Skip to content