Niesamowite emocje, gorąca atmosfera, sala pękająca w szwach i łzy wzruszenia… Tak krótko można opisać pokazy finałowe podsumowujące ciężką całoroczną pracę wszystkich grup sekcji tańca nowoczesnego działającej przy Bieckim Centrum Kultury pod kierunkiem Pani Moniki Wacek – wykwalifikowanego, pełnego energii i pasji instruktora  tańca.

Przegląd grup tanecznych odbył się w niedzielę 11 czerwca 2023 i zgromadził w sali widowiskowej bieckiego kina Farys  tłumy widzów. Nawet sami tancerze nie spodziewali się, że sala będzie wypełniona po brzegi, co więcej… że dla wielu osób zabraknie miejsc siedzących. 

Pokazy taneczne rozpoczęły się o godz. 14:00 i potrwały niespełna godzinę, a wydarzenie to poprowadził Mateusz Matusik – akustyk BCK. Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy tj. Mini Mini, Happy Kids, Zgrana Paczka, Boom Box, Black Squad i Big Star Team.

Energiczne występy młodych tancerzy dopełniły specjalnie przygotowane na tą okazję efekty świetlne oraz dymowe, które jeszcze bardziej uaktywniły drzemiący w nich potencjał. Wszyscy uczestnicy niedzielnych pokazów przed licznie zgromadzoną publicznością czuli się jak „ryby w wodzie”.

Zarówno dzieci i młodzież, jak i sama pani instruktor nie kryli podczas występów wzruszenia i radości z faktu, że ich ciężka praca w kończącym się już roku szkolnym 2022/2023 przyniosła tak niesamowite efekty.

Z całego serca dziękujemy Pani Monice Wacek oraz wszystkim uczestnikom sekcji tańca nowoczesnego za ciężką pracę jaką włożyli w przygotowanie do tak emocjonującego finału.

Skip to content