W niedzielę 13 sierpnia 2023r. na Bieckich Błoniach odbył się piknik wakacyjny, który obfitował w atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Mimo ogromnego upału wielu uczestników zjawiło się na pikniku już kilka minut po godzinie 15:00, kiedy to na scenie zaprezentowała się Biecka Orkiestra Dęta w pomniejszonym składzie. Następnie animatorki z Bieckiego Centrum Kultury prowadziły pierwszą część gier i zabaw dla najmłodszych.

Po godzinie 16:00 zaprezentowała się Kapela Jodłowianie z jak podkreślił dyrektor BCK Paweł Jamro silną reprezentacją z Gminy Biecz – Panią Beatą Bochnią oraz Panem Zygmuntem Augustowskim. Druga część animacji dla dzieci wzbogacona została o dwa wyrzuty z pianowej armaty, które w upalne popołudnie okazały się prawdziwym hitem.

Kolejne atrakcje przeznaczone były dla nieco starszych. O godzinie 18:30 wystąpił dobrze znany zespół Oskar z charyzmatycznym liderem Sławomirem Litwą.

Następnie na scenie świeciły już same gwiazdy. Najpierw zaprezentował się zespół Mejk, którego liderką jest Elwira Smilgin-Brodzik. Wspólnie ze zgromadzoną publicznością zespół zaśpiewał takie hity jak: Tańczę z nim do rana, Piękne czasy, Na parterze czy Dotknij mnie. Zespół Shantel porwał natomiast publiczność takimi utworami jak: Przetańczmy całą noc, Takiego drania pokochałaś czy A ty daj.

Dyskotekę pod gwiazdami poprowadziła jedna z najlepszych DJ na Podkarpaciu, pochodząca z Baligrodu DJ Claudia, która niezwykle celnie dobierała utwory dla roztańczonej publiczności.

Bieckie Centrum Kultury kolejny raz udowodniło jak szeroki wachlarz różnorodnych imprez proponuje mieszkańcom Gminy Biecz. Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Kulinarną Bitwę Regionów a w niedzielę 27 sierpnia na Gminne Dożynki, które odbędą się w Strzeszynie.

Skip to content